Food Jar Big 480ml 2022 Adventure dragonfly

Neohodnotené
Značka: Lässig BABIES
termoska
Dostupnosť Skladem (1 ks)
Kód: 7307B.01
€21,99
Food Jar Big 480ml 2022 Adventure dragonfly
Neohodnotené
Značka: Lässig BABIES
Nemecká značka Lässig je lídrom v predaji doplnkov pre maminky a deti v západnej Európe. Ich výrobky sa vyznačujú veľmi vysokou úrovňou spracovania a tiež praktickosťou, vďaka ktorej si výrobky tejto značky obľúbili zákazníci vo viac než päťdesiatich krajinách sveta. Samostatnou kapitolou sú potom materiály, ktoré sa vyznačujú nie len špičkovou kvalitou a odolnosťou, ale tiež ekologickosťou a napomáhajú k dosiahnutiu nadčasového dizajnu. Spoločnosť Lässig je častým zberateľom významných ocenení. Výsledky svojho úspešného pôsobenia si však spoločnosť nenecháva len pre seba a podporuje celú radu charitatívnych a ekologických projektov.

Termoska na jedlo udrží desiatu teplú alebo studenú v závislosti na požiadavku. Je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej oceli, je nepriepustná. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí nie len na piknik do prírody ale i do víru veľkomesta. Termosku možno jednoducho umyť. Termoska nesmie byť používaná na karbonizované nápoje. Nehodí sa tiež na uchovanie mliečnych výrobkov.

•vyrobená z kvalitnej nerezovej oceli
•moderný dizajn
•udržanie teploty pokrmu až niekoľko hodín
•výrobok nie je určený do umývačky a mikrovlnnej rúry
•zloženie jednotlivých častí neobsahuje BPA, PVC a ftaláty
•termoska je určená pre deti od 1 roku

objem nádoby je 480 ml
rozmery: 8,8 x 8,8 x 16,5 cm
váha: 296 g

Pre zlepšenie izolačného účinku naplňte pred použitím termosku studenou/horúcou vodou na cca 4 minúty. K tomuto účelu nikdy nepoužívajte rúru alebo mrazničku. Pri použití dôkladne utiahnite uzáver. Vždy po použití termosku prepláchnite horúcou vodou a vysušte. Na čistenie nepoužívajte rozpúšťadlá, abrazívne alebo bieliace prostriedky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: